Auta grupy Volkswagen

Naprawiane i obsługiwane przez nas samochody Koncernu Volkswagen AG cechuje najwyższa jakość. Wymusza ona od nas działania na rzecz zagwarantowania naszym klientom usług na równie wysokim poziomie. Na każdym kroku dążymy do tego, żeby wykonywana przez nas praca cechowała się najwyższą jakością. Użytkownicy pojazdów słusznie mają w stosunku do nas wysokie oczekiwania, którym staramy się sprostać. Tylko w ten sposób możemy pozyskiwać nowych klientów i zachować dotychczasowych. Jednym z elementów wysokiej jakości usług jest zapewnienie naszym klientom poczucia bezpieczeństwa wynikającego z przekonania, że użytkowany przez nich pojazd pozostawili w rękach uczciwych i sprawdzonych fachowców. Nasi klienci muszą mieć pewność, że ich samochód jest bezpieczny nie tylko w czasie jazdy , ale również wówczas, gdy nie mają go pod swoim czujnym okiem.

Bosch Serwis Paczkowo dzięki wzorowej współpracy z Grupą Volkswagen otrzymał uprawnienia do funkcji GeKo – to skrót od niemieckiego sformułowania Geheimnis – und Komponentenschutz co w naszym przypadku należy tłumaczyć jako ochrona poufnych informacji związanych z elementami zabezpieczającymi pojazd samochodowy przed uruchomieniem silnika przez osoby niepowołane oraz elementami zabezpieczonymi kodem.

Do takich elementów należą między innymi:

  • kluczyki samochodowe
  • immobilisery
  • sterowniki pojazdu
  • radia samochodowe
  • nawigacje samochodowe

Uprawnienia do funkcji GeKo dają więc możliwość odblokowania i kodowania tych elementów.

Posiadając uprawnienia GeKo oraz najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny w Bosch Serwis Paczkowo poprawnie zdiagnozujemy i profesjonalnie naprawimy każdą usterkę w każdym samochodzie z grupy VW.

 

UMÓW WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE
SKONTAKTUJ SIĘ
Napisz Zadzwoń