O naszej firmie

Jesteśmy profesjonalnym zespołem fachowców z bogatym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

AUTO SERWIS PACZKOWO

to nowoczesny warsztat samochodowy wyposażony w specjalistyczne narzędzia i maszyny diagnostyczne najnowszej generacji. To również profesjonalny zespół fachowców z bogatym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Wszystko to pozwala nam na kompleksową obsługę od najmniejszych aut osobowych poprzez auta terenowe po największe auta dostawcze wszystkich marek i modeli z silnikami konwencjonalnymi oraz z napędem hybrydowym: HEV hybrydowy pojazd elektryczny, mHEV łagodny układ hybrydowy, PHEV hybrydowy pojazd elektryczny typu plug-in.

Nawiązując bliską współpracę z takim firmami jak Bosch i Motul, posiadamy niezbędne narzędzia do kompleksowej obsługi i naprawy wszystkich wyżej wymienionych pojazdów.

Korzystamy również z możliwości profesjonalnych szkoleń firmy Bosch i Motul co pozwala nam na skuteczniejszą obsługę i szybszą diagnozę usterek, większą skuteczność i niezawodność wykonywanych napraw, optymalną obsługę klientów.

GWARANCJA

Wszystkie oferowane przez nas usługi objęte są dwuletnią gwarancją. Zakup części w A.S.P. automatycznie łączy się z udzieleniem gwarancji zarówno na części jak i na usługę. Współpracujemy ze wszystkimi największymi dostawcami części, zarówno oryginalnych jak i zamienników.

 

DOGODNA LOKALIZACJA

Naszym atutem jest także lokalizacja, która pozwala na szybki i łatwy dojazd, oraz bardzo dobra komunikacja miejska i podmiejska, autobusy linii S6, PKS i PKP na trasie Poznań – Września. Przy krótszych naprawach do dyspozycji naszych klientów jest poczekalnia.

 

PROFESJONALNA OBSŁUGA

W naszym serwisie samochodowym oferujemy Państwu wykwalifikowanych pracowników, specjalistyczny sprzęt oraz nowoczesne rozwiązania. Posiadamy wszelkiego rodzaju uprawnienia do bezpiecznej i skutecznej naprawy Państwa pojazdów. Oferujemy również możliwość płatności kartą, oraz korzystanie z poczekalni podczas drobnych napraw.

 

UMÓW WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE
SKONTAKTUJ SIĘ
Napisz Zadzwoń