Technologia MOTUL

Wśród największych i dobrze znanych dużych koncernów MOTUL jest niewielką firmą w branży olejowej na świecie, ale wyróżnia się jedną charakterystyczną cechą. Mianowicie jest firmą będącą w rękach jednej rodziny od wczesnych lat 30-tych ubiegłego stulecia. Początki firmy sięgają roku 1853 gdzie MOTUL była jedną z marek olejowych koncernu Swan&Finch. Sukces firmy oparty był i nadal jest, na skoncentrowaniu się na procesach technologicznych i wytwarzaniu jak najbardziej technicznie zaawansowanych olejów.

Dowodem są zawsze najwyższej jakości oleje o najnowszych na rynku specyfikacjach technicznych. Inżynierowie MOTUL na bieżąco śledzą postepy konstruktorów silników i jak tylko na rynku pokazuje się nowa rodzina jednostek napędowych tak szybko w ofercie firmy MOTUL pojawia się właściwy olej do ich smarowania.

Historia sukcesu produktów firmy MOTUL na rynku jest ściśle związana z technologią Estrową już od 1971 roku. Potwierdzają to wyniki uzyskiwane podczas wyścigów przez pojazdy pracujące na środkach smarnych MOTUL 300V. Właściwości tych produktów, czyli smarność, przyczepność do powierzchni metalowych, płynność w niskich temperaturach, odporność na wyskoie temperatury i nacisk, a także lepkość śa stale poprawiane i udoskonalane.

UMÓW WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE
SKONTAKTUJ SIĘ
Napisz Zadzwoń