Zestawy rozrządu z pompą cieczy chłodzącej Bosch

2020-10-19

Jeden z najważniejszych systemów sterujących silnika, który odgrywa kluczową rolę w jego prawidłowej pracy.

Jego główne zadanie to zarządzanie dostawą świeżego powietrza do cylindrów przez otwieranie i zamykanie zaworów dolotowych oraz usuwanie spalin z wybranych cylindrów poprzez otwieranie i zamykanie zaworów wylotowych. Awaria zestawu rozrządu może prowadzić do zniszczenia całego silnika, dlatego tak ważne, by wybierać tylko te najwyższej jakości, które gwarantują maksimum bezpieczeństwa i trwałości.

Pompa cieczy chłodzącej Bosch
Choć oryginalnie nie należy do samego układu rozrządu, to często jest napędzana paskiem rozrządu, co sprawia, że staje się jednym z najważniejszych elementów zestawu. Wysoka jakość pompy wraz z uszczelnieniem to gwarancja jakości całego zestawu. Pompa cieczy chłodzącej Bosch posiada uszczelnienie zawdzięczające wysoką trwałość przez połączenie sił dwóch pierścieni – ceramicznego oraz pierścienia stworzonego z węglika krzemu (stosowanego dziś w produkcji ściernic szlifierskich). Dzięki tej kombinacji uszczelnienie jest odporne na uszkodzenia pierścienia spowodowane zmianami temperatury i niewrażliwe na wpływy zanieczyszczeń z układu chłodzenia.

Kilka zalet zestawów rozrządu Bosch:
• W zestawie odnajdziesz wszystkie potrzebne elementy montażowe (śruby, uszczelka pompy, nakrętki sprężyny)
• Odpowiednia dostępność: znaczna część dystrybutorów części zamiennych posiada je w stałej ofercie.
• Kontrola jakości komponentów: firma Bosch systematycznie dopasowuje je do zmian pojawiających się na rynku.
• Pompa cieczy chłodzącej jest stworzona w standardzie Extra Heavy - Duty.
• Dzięki szczególnej trosce o każdy element układu, przebieg do następnej wymiany zestawu rozrządu precyzyjnie zbiega się z tym sugerowanym przez producenta samochodu.

W Auto Serwis Paczkowo posiadamy w stałej ofercie zestawy rozrządu z pompą cieczy chłodzącej Bosch. Doradzimy Ci wybór najlepszych komponentów i pomożemy z ich montażem.

UMÓW WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE
SKONTAKTUJ SIĘ
Napisz Zadzwoń