Masz auto na gwarancji? Sam zdecyduj, gdzie zrobisz przegląd!

2021-01-19

Wiele osób do dziś żyje w przekonaniu, że auto posiadające gwarancję, musi być serwisowane tylko w punktach ASO (Autoryzowanych Stacjach Obsługi) danego producenta.
Na szczęście nie jest to prawdą. Po roku 2000 weszły w życie kierowców dwa ważne przepisy prawne GVO (1 listopada 2004 (Dz. U. Nr 38, poz. 329)) oraz rozporządzanie MV BER (8 października 2010 (Dz. U. Nr 198, poz. 1315)). Są to regulacje pozwalające kierowcom na przegląd aut w niezależnych serwisach, nawet w trakcie obowiązującej gwarancji. To oznacza, że właściciel danego samochodu nie jest uzależniony od woli producenta, a co najważniejsze, sam producent nie będzie w stanie prowadzić praktyk monopolistycznych, mogących doprowadzić do windowania ceny obsługi pojazdu pod groźbą utraty gwarancji.

Jest to jeden z najkorzystniejszych i najlogiczniejszych przepisów w prawie, pozostawiający właścicielowi pełną wolność w wyborze posprzedażowych usług serwisowych, jednocześnie zmuszający producentów marek samochodów do ciągłego zabiegania o klienta. Dzięki tym regulacjom serwisy takie, jak Auto Serwis Paczkowo, który jest renomowanym warsztatem Bosch Car Service, może pokazać swoim klientom, że jego poziom obsługi klienta jest nie niższy niż w punktach ASO.

Nasz serwis gwarantuje kompleksową jakość usług. Bazujemy wyłącznie na oryginalnych produktach marki Bosch. Przeglądy są przez nas wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów (interwały przeglądowe) – dysponujemy stosowną dokumentacją techniczną.


Dokonujemy wpisów w elektronicznych Książkach Serwisowych (jeśli dany producent samochodu takowe stosuje), a montaż odbywa się na podstawie obowiązujących przepisów GOV.
Produkty i usługi Auto Serwis Paczkowo posiadają gwarancję Bosch Car Service i są zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami.

UMÓW WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE
SKONTAKTUJ SIĘ
Napisz Zadzwoń